Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyiert mennetek el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiert mennetek el egy lany irant?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kozel 1 eves story, en 21 a lany 17, rengeteget vitaztunk mostanaban es probaltunk beszelni is viszont o teljesen el akarja engedni az egeszet es mondta hogy el kell engedjem, de en meg mindig nagyon szeretem es o is erez irantam meg van valamit tegnap(vasarnap) beszeltunk es dontottuk el hogy akkor vege de nem akarom annyiba hagyni es jelenleg azon vagyok hogy adok neki egy kis idot szerdaig es utana szemelyesen keresem meg igazabol nagyon ilyen fura dolgok miatt jutott ide a kapcsolatunk nekem se tiszta pontosan miert, de mostanaban sok minden jott az eletemben es stresszes voltam hirtelen haragu lettem es mindenert egy kicsit fel emeltem a hangom, es jatszas kozbe kicsit erosen szoritottam meg, hogyan kene kezelnem a helyzetett? Valaszotokat elore is

márc. 25. 04:57
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Engedd el. Ez már nem lesz jobb sose.
márc. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből nem fogtok egy csettintésre megoldani. Nem egymást keresitek.
márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
80%
1500
márc. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el,a gyengék elhullanak
márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mennyiert mennetek el egy lany irant?"


Ezzel amúgy mit akartál kérdezni? Hogy Meddig mennénk el egy lányért? Csak szefós vagy?

Egyébként a történet pont emiatt esik szét, érzelmileg és mentálisan nem vagy toppon, és össze vissza terrorizálod, neki meg elege lett, és menekül, jól teszi. Ha erőlteted rá a dolgot, az csak parább lesz. Inkább nyugodj le, meditálj, ne csajozz egy évig, rakd magad rendbe, és nőj fel. Utána közeledj újra a lányokhoz.

márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látszik a fogalmazásodból is, hogy neked még fejlődnöd kell, hiába vagy 21 éves, tanulnod kellene még, olvasni, művelődni, hogy kulturáltabban tudjál közelíteni egy lányhoz.
ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
folyt.: persze ez többéves fejlődést jelentene.
ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!