Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne ráírni? Ha igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ráírni? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel 2 éve beszéltem legutoljára, csak barátok voltunk, csak úgymond kihűlt a kapcsolatunk. A csaj újra eszembejutott és bejön. Érdemes lenne újra ráírni? Ha igen hogy?

márc. 26. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Ha ennyire ezen gondolkodsz, hogyan írj rá inkább ne csinálj semmit! 2 év alatt tudod mennyi minden történik? Meg mi ez, hogy bejön, most újra haverkodni akarsz vele vagy csak kell valaki akit pótkerékként használsz mivel nincs nő az életedben?

Baszki, magát a kérdést sem tudjátok normálisan megírni, azt se tudjátok mit is akartok kérdezni.

márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éve nem beszéltek, akkor sokat nem veszíthetsz a dolgon. Szerintem csak általános érdeklődésből írsz rá, aztán ha jól megy a duma, akkor elhívhatod találkozni.
márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, két éve az már régen volt, most lehet lesz valami. Csak simán írj rá, hogy mi van vele és abból el tudtok kezdeni beszélgetni.
márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs sok veszteni valód, ha ráírsz.

Hogy: Hozz fel valamilyen közös emléket vicces formában. Pl. ha elmentetek csónakázni, és majdnem belefulladt a vízbe, kérdezheted tőle, hogy: "Szia, rég beszéltünk. Azóta már mersz csónakba szállni?" (Így random nehéz jó példát kitalálni, de remélem érthető.)

márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!