Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti ebből rájönétek ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ebből rájönétek ?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztársam akibe bele vagyok esve ,szoktam reagálni a berealjeire (ő az enyémekre csak ritķán) és snapchaten is szoktam neki snapeket küldeni (ő is szokott van streakünk)instagrammon szivezem a bejegyzéseit.Beszélgetni csak ritkán szoktunk írni meg csak egyszer írtam rá akkor amikor agyrázkódása volt.Ebből rájöhetett arra hogy szerelmes vagyok belé?

márc. 27. 18:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hát, ha vannak lány barátai/haverjai akkor ez semmi. Ennyiből nem fog lejönni neki hogy mit akarsz.

Esetleg ha visszahúzódó és nincsenek nagyon barátai, de akkor meg félne is rád hajtani.

márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Rengeteg lánybarátja van és kb az évfolyam menője.
márc. 29. 07:20
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ebböl semmit nem fog tudni veled kapcsolatban.

Ha akarsz töle valamit tegyel erte, ne csak kedveld a kepeit,meg ilyen hülyesegeket.

Ha az evfolyam menöje akkor meg nem ilyen felenk lanyokkal fog kezdeni, max 1 menetre el megy veled ha jol nezel ki.

márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj hogy ennyire különböző a személyiségünk.
márc. 29. 20:12
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

(12)

Ha ez így van, akkor muszáj sokkal rámenősebb legyél és egyértelműbb.

márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 15ösnek. Ennyi nem lesz eleg.
márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Főleg egy ilyen fiúnál
márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg több időt beszélni vele, ennyiből nem fog rájönni és ha eléggé összemelegedtek akkor valld be, én speciel úgy vagyok gyárilag beállítva hogyha odajön hozzám egy lány és kijelenti hogy bejövök neki akkor én is elkezdek ézelmeket táplálni
ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18

szoval nincs semmi elvarasod, es barmelyik csajjal ossze jonnel, hat szep mit mondjak xddd latszik nincs sok csaj haverod

ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
ápr. 13. 15:14
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!