Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mondjátok el mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondjátok el mert nem értem!?

Figyelt kérdés

Lányok!


Miért vonz inkább titeket az olyan fiúk, akik bunkók (nemcsak más emberrel hanem veletek is), analfabéták, akiknek csak a hétvégi buli és az azzal járó alkoholizálást, drogozást és társait művelik?

Olyan fiúkkal jönnek össze a sulimba is a lányok akik megbuknak, forgalmi vizsgát 5.-ére teszik le stb...


Ezzel nem az ön sajnáltatás a célom, csak kíváncsi vagyok.


Én normálisan beszélek a lányokkal...

Sportos vagyok, ficizom. Nem cigizek nem iszom nem drogozom.

Es nem vagyok az iskola vagy az osztály "nyomija" akit mindenki cikiz stb...

Sztem normálisan nézek ki mondták már lányok is.

Egy-két lánnyal már majdnem randi es azert mondták inkább hagyjuk mert nem bulizom stb...


márc. 30. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Éretlenek. De ha 14-16 évesek ez várható. Sőt van egy osztálytársam, 21 lehet és ugyanilyen gyerekes. A hideg kirázna ha ilyennel kéne randiznom.


Felejtsd el a felszínes lányokat. Ha nekik ilyen kell, akkor hagyd őket. Engem 14 évesen sem érdekeltek az ilyen srácok. Azóta meg alap elvárás hogy kicsit is intelligens legyen. Majd változnak...vagy nem, de ezen ne stresszeld magad.

márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyenekkel jobb is, ha nem állsz le. Nem tudom, nálam is sok ilyen van, azt mondják, minél több embert ismernek és buliznak együtt, annál “rangosabb” emberek. Fura dolgok vannak manapság, szerintem erre nincs magyarázat. Figyelem kell nekik, mellette “rangos ember”, és ha egy icipicit is kapnak az ilyenektől, akkor ez kell nekik. Az már mindegy, hogy milyen törődést kapnak :/
márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a baj mindegyik ilyen.
márc. 31. 00:01
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Max. a környezetedben. Nincs értelme általánosítani az összes lányt. Írtam, felejtsd el az ilyen fajtájú kislányokat, majd érnek egy kicsit.
márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Pedig nem olyan erthetetlen ez. Ezek a lanyok se drogoznak nem isznak jol tanulnak es ezek a fiu egy kicsit "mas" vilagot mutatnak nekik ami erdekes tud lenni.
márc. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül legyél rossz, viszont a legkevésbé sem legyél unalmas.
márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egy-két lánnyal már majdnem randi es azert mondták inkább hagyjuk mert nem bulizom stb..."


Rossz felé keresgélsz szerintem is. Sok lányt ilyenkor tényleg csak a buli, pezsgés és figyelem éltet ebben a korban (épp akkor keveredik bele a legintenzívebben sokszor, és az újdonság erejével éli meg, és megy bele sokszor egyre mélyebben az éjszakába). De ennek ellenére vannak bőven kivételek is. Ezek a bulizós lányok többnyire a legnépszerűbbek, és hát ahogy már mások is mondták, náluk "a rang" is sokat számít, így ha te nem bulizol persze hogy kiesel. De van sok szép, sőt intelligens lány is aki nem bulizik, esetleg még visszafogottabb is. Én azért nem mostanában voltam középiskolás, de most őszintén visszaemlékezve a lányok legalább fele, kétharmada olyan lehetett aki nem járt minden hétvégén buliba, hanem viszonylag szolid életet élt. Na most nem tudom hova jársz, de a jelenkori állapotokat figyelembe véve ha esetleg valami gettósabb iskolába, akkor is szerintem legrosszabb esetben a negyede, harmada szolidabb vagy normálisabb, nem bulizós kellene legyen a lányoknak. Ha pedig mégse, akkor érdemes lenne más közegbe keresgélned az iskoládon kívül is.

márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
"Miért vonz inkább titeket az olyan fiúk, akik bunkók (nemcsak más emberrel hanem veletek is), analfabéták, akiknek csak a hétvégi buli és az azzal járó alkoholizálást, drogozást és társait művelik?" - Visszakérdezek: miért akarsz te olyan lányt, akinek annyi esze van, hogy ilyenekkel kavar?
márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont 8-as! Ha neki olyen nő kell, akkor legyen olyan.
márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a*
márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!