Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi korkülömbség fér bele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi korkülömbség fér bele?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok idősebb pasival beszélgetek már egy ideje. Nagyon kedves meg jól elvagyunk, voltunk randizni amin jól éreztem magam. Félek hogy a túl nagy korkülömbség miatt anyának nem tetszene.

márc. 31. 23:15
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Mekkora a korkülönbség?
márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyudnál öregebb azért ne legyen xD
márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

le se írtad, hogy hány éves a pasi...

így honnan tudjuk?

ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Legalább pénze van a bácsinak? Lehet, akkor anyádnak mégis tetszene! :D


Am. szerintem nem az életkor számít, hanem az összhang és hogy megadja-e neked a tiszteletet, törődést, odafigyelést, szeretetet.

ápr. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

De a pasi legalább le tudja írni helyesen a "korkülönbség" szót?

(Tudom, nem nyelvtan órán vagy, ezért nem figyeltél, meg a kutyád megette az N betűt, és különben is telóról írtál.)

ápr. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy.

Ha kapcsolat lesz, úgyis te fogod dobni 2-3 éven belül.


Ha meg csak szex, azért mindegy.

ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy ez a különbség nem fér bele, ami köztetek van, le sem merted ide írni. Keress korodbelit, aki még szintén tini
ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
43%
26 évesen jártam 16 éves lánnyal. Huszonévesen jóval fiatalabbnak néztem ki a koromnál és a korombeli lányok nem tekintettek partnernek. Mivel még én is tanultam akkor, vele jól összeillettünk.
ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8. Mi lett a vége?
ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
74%
#8: Két évig tartott a kapcsolatunk. Érettségi után a lány külföldre ment tanulni, engem pedig akkor még Magyarországhoz kötött a munkám.
ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!