Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Páromat ha megérintem ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat ha megérintem ott akkor nem érzek semmit, ez normális?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja együtt vagyunk, néhány nap múlva lenne mindkettőnknek az első alkalma. Már pár hete csókolózás közben szoktam símogatni a nadrágján keresztül de semmit nem szoktam érezni. Ez normális? Én 17 vagyok ő 19.
márc. 31. 23:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem normális amikor legelőször én megsimogattam a páromnak a dákóját (suli után még gimisként csókolózás közben a parkban) alig bírtam ki hazáig az utat úgy át voltam ázva hogy le sem mertem ülni + be voltam görnyedve a villamoson...
márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Lehet hogy töketlen.
márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De mi baja lehet ennyi idősen? Ami miatt nem áll neki?
márc. 31. 23:43
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Dohányos
márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha olyan a gatya, akkor simán leszoríthatja. Ha biztosra akarsz menni, akkor nyúlj be a gatyába
ápr. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem még ne feküdjetek le egymással!!


Nagyon nem úgy tűnik, hogy készen álltok rá.


Megfelelési kényszerből meg hlyeség megtenni, inkább várjatok vagy keressetek olyan partnert, akivel működik a kémia!

ápr. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem izgul fel rád, ezért nem áll a dákója.


Lehet, hogy nem jössz be neki igazán, csak nem akar szingli lenni.


Jó esetben, ha két ember szereti egymást és működik köztük a kémia, akkor a csókolózás, simogatás, petting alatt fel szokott állni a dákó.


Persze lehet stressz is a háttérben, vagy egészségügyi ok, de azért ez nem okés.

ápr. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is az elején úgy "tette a farkát", hogy leszorította az alsógatyája, így mikor megölelt vagy hozzáértem, nem lehetett érezni semmit. Én is azt hittem, hogy nem áll fel neki pl a csóktól. Aztán kiderült ez a turpisság, mert nem akart zavarba hozni meg szexőrültnek tűnni, nehogy megijedjek. De mondtam neki, hogy nem kell elrejtenie, szóval már mindig mindent érzek. Lehet nálatok is csak leszorítja az alsónadrág:)
ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja együtt, az első alkalomra készültök. Akkor erről tudni kell beszélnetek.


Ha nem húzza az időt, nem halogatja a szexet, akkor sztem nincs baj, az lehet, amit a 8. írt.

ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet kicsi a farka és a nadrág jobban leszoritja
ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!