Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan aki beleszerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan aki beleszeretett egy artistába?

Figyelt kérdés
Pl,amikor elment egy cirkuszba es meglatta a porondon es nagyon szerelmes lett bele

#cirkusz #artista #artistaszerelem #Cirkusziszerelem #crush #szerelemelsolatasra #porond
ápr. 4. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lett volna ilyen. A szerelem más fajta vonzalom, mint az, mikor valakit csak meglátsz és bejön. Épp ezért, ha előtte nem ismerte, akkor nem lehetett belé szerelmes, de mást érezhetett iránta. Nagy számok törvénye alapján erre van esély.
ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez több lenne egy erős tetszésnél. HA nem ismered, nem lehetsz szerelmes valakibe.
ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utána már megismertem szoval lehetek szerelmes
ápr. 4. 12:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. De nem attól lettél konkrétan szerelmes, hogy megláttad. Úgyhogy a kérdés alapján a válasz nem.
ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na és hogy ismerted meg?
ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4 meg mindig nem ez volt a kerdesem..!

"Tetszett" igy mar jobb?

ápr. 4. 12:48
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 oda mentem hozza kepet csinalni aztan azota joba vagyunk mar jo 2eve
ápr. 4. 12:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ritka alkalom lehet, de nem hinném, hogy te vagy az egyetlen akivel ilyen történt meg a világon.
ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hat igen, azert kerdeztem..

Azota mar mas cirkuszosokkal is joba lettem aztan ott voltam naluk 2hetet

Azert gondolom nem csak en vagyok az egyetlen

ápr. 4. 13:00
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked ilyen cirkusz fétised van? :)
ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!