Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen csajozós szöveget tudtok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajozós szöveget tudtok?

Figyelt kérdés
máj. 11. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerek hatástalan csajozós eszközöket...:(
máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Október 10-én születtél?

Csak mert 10/10-es vagy


Tudnál adni egy térképet?

Mert elvesztem a szemeidben


csaj: miért írtál rám?

csak mert jó az ízlésem nők terén.


hiszel az első látásra szerelemben?

vagy elsétáljak előtted mégegyszer?

máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Írj rá úgy csajokra h szia ösdzeházasodunk? Ilyen ironikus jellegű, nekem bevált.
máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
nem vagy véletlenül lopott bicikli? csak mert tolnálak
máj. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

1. "Nem tudom levenni a szemed rólam. Olyan gyönyörű vagy, hogy szinte elvesztem a szavaimban."

2. "Van valami különleges benned, ami megfogott. Kíváncsi vagyok rád, hogy jobban megismerhesselek."

3. "Minden alkalommal, amikor veled vagyok, úgy érzem, mintha a világ lelassulna, és csak mi ketten léteznénk."

4. "A nevetésed olyan ragyogó, hogy elvarázsol. Szeretnék még több időt tölteni veled, csak hogy láthassam azt a mosolyt."

5. "Nem vagyok jó az álca mögé rejtett szavakban. Őszintén mondom, hogy nagyon tetszel nekem, és szívesen töltök több időt veled."

6. "Minden egyes pillanatot értékesebbé teszel az életemben. Remélem, hogy lehetőségem lesz megmutatni, mennyire fontos vagy nekem."

7. "Nehéz leírni, hogy mennyire vonzódom hozzád, de mindig boldoggá teszel, amikor a közeledben vagyok."

8. "Nem tudom, hogyan lehetne jobban kifejezni, mennyire fontos vagy nekem, csak azt tudom, hogy szeretnék több időt tölteni veled."

9. "A figyelmed és a társaságod olyan friss levegőt jelent számomra egy olyan világban, amely néha nyomasztó lehet. Köszönöm, hogy vagy."

10. "Nem tudom, mit hoz a jövő, de minden egyes pillanat, amit veled töltök, csak arra emlékeztet, mennyire szerencsés vagyok, hogy megismertelek."


ChatGPT:D

máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg őszintén arra reagálni, amiről éppen beszéltek, találj ki személyre szabott dumát. Például ha kiteszi, hogy lett új körme, írj rá, hogy szép a kezed, de az én kezemben jobban nézne ki.
máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ha sin² vagy, akkor én cos² leszek. Így ketten összeadva egyek leszünk.

(sin²+cos²=1, trigonometria alapképlet)

máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tisztában vagy azzal, hogy sok lány gáznak tartja az előre begyakorolt szövegek használatát?
máj. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 akkor mit ajánlasz?
máj. 13. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 nem én vagyok a 8as, de egy spontán vicces közeledést javaslok, nem feltétlen betanult dumákkal.



Pl. Szia, te szereted a szalonnát palacsintával és csokis fagyiöntettel, illetve szörpösvízzel, ami meg van sózva?

-Nem, dehogy.

Én igen és az ellentétek vonzzák egymást, tehát dumálhatunk is.

máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!