Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem? Ha igen mennyi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Ha igen mennyi?

Figyelt kérdés

Van egy lány, osztálytársam.

Az igazság, hogy tudatomon kívül beleszerettem.

Ez nekem kellemetlen, mivel hanyagolni akartam az ilyesmit egy ideig, de nem tudom mit tehetnék jelenleg.


Pont az esetem, értsd, alacsony, Barnás hajú aranyos, kedves, odaadó. A személyisége pedig nagyon jó.


Nagyon kevés az interakció, mivel csak esetenként beszélgetünk, és nagyon kínosnak/furának érezném ha oda kéne mennem.


Csak szeretnék egy kis önbizalmat, hogy tudjam, mennyire van esélyem.


196 cm magas vagyok, göndör (természetes)

Nem vagyok ronda, de szép sem. Sok helyen hegeim vannak (nem tudom ez mennyire számit, régen sok utcai verekedés, stb)


Jelenleg túlsúlyban vagyok, de dolgozok magamon, több mint egy hónapja kondizok, meg kardió minden mennyiségben, és eléggé büszke vagyok a haladásra.


Tippek, hogyan kelthetem fel a figyelmét?


máj. 13. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
"Jelenleg túlsúlyban vagyok, de dolgozok magamon, több mint egy hónapja kondizok, meg kardió minden mennyiségben, és eléggé büszke vagyok a haladásra" - Szerintem lesz elég önbizalmad, ha sikerül teljesen lefogynod. Vidd végig, csináld meg, aztán mehetsz is ismerkedni.:)
máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Megint sok a kérdőjel. Mennyire vagy túlsúlyos. Milyen a beszélgetéseteknek a menetele, mármint folyékony vagy egyoldalú? De a legnagyobb kérdésem az hogyha esténként tudtok chatelni akkor napközben miért nem mész oda hozzá baszki?
máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A túlsúly az egy 32 BMI. De egy 2 hónapja 37es volt, szerintem haladok.

A "néhai beszélgetést" kimeríti a tesi közbeni csevegés, mivel mindketten röpiztünk 2 évig, ő még mindig csinálja. Mivel jó vagyok/voltam, diákolimpián is voltam. Így ez közös téma, de ennyi.

Ez a kommunikáció 2 oldalú

máj. 13. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

kérd el a házit, hívd el randizni, ilyesmik. Próbálj vele többet beszélgetni, vegyél neki csokit ha rosszkedve van. Szerintem el először össze kéne barátkoznotok, aztán lehet szó többről is. De ahogy neked kényelmes.

Az emberek általában később azt bánják meg, ha nem tettek meg valamit, nem pedig azt, ha megtettek valamit

máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon korai lenne még esélyeket tippelgetni. Először az lenne a legfontosabb, hogy sokat beszéljetek, aztán ha jó az összhang, akkor lehet a folytatáson gondolkozni.
máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg tőle a házit, vagy sulis dolgokkal írj rá és ha válaszol megkérdezheted, hogy neki mennyire megy, vagy akár azt is írhatod, hogy vissza szeretnél térni röpizni és nem tudod milyen egyesületbe menj vagy ilyesmi.
máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
írj rá vmi sulis dologgal, aztán kezdeményezz onnan beszélgetést. Én csináltam már ezt párszor, és jó beszélgetések tudtak kikerekedni:D
máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
P=0.45, ha realistán nézzük
máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a kondizas az nagyon jo , de a kardiot ne vidd tulzasba, mert lehet hulyen hangzik, de a zsiregetsehez is energia kell ,es ne higgyj a bminek mindig,mert csak az atlagnak mefelelo, nem tudja hogy hogy zsirbol van a tomeged van izombol, koncentralj arra hogy megfelelo mennyisegu feherjet tapanyagokat vigyel be stb ,aludj eleget , es edzz kemenyen es szabolyason
máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!