Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányook! Velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányook! Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nektek is ismerős az az érzés, amikor egy srác aki amugy nem tetszik, de valamiert mégis vonzodsz hozzá kicsit, igy random csinál valami rohadt dögös mouzdulatot, amitől beindulsz, és mégjobban vonzodsz hozzá?😭 pár napja együtt ültettünk virágot a sráccal, de nem volt ásó, ezért 3 ujjával csinált lyukat a földbe. Na már most az a mozdulat halljátok....Teljesen a megujjazásra emlékeztetett. És annyira beindultam és azota másra se tudok gondolni😭 ezeréve ismerem a csávót, nem vagyok belé szerelmes, eddig csak ugy egy kicsit érdeklődtem iránta. De most elgondolkodtam, mert lehet hogy ez a mozdulat nem mindenkitől lett volna ilyenn szexi. Valaki heeelp! Ez miért történik? Mással is volt ilyen? Mi a fenét csináljak? Hogyan érjem el, hogy legközelebb ne a virágföldet ujjazza meg? (Ez csak vicc) (amugy nem)😭😭 köszipuszi

(16/L)



máj. 14. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan nem vagyok a kérdés címzettje, de sztem csak a hormonok, a vágyaid és a pszichés folyamatok játszanak veled. Mielőtt cselekszel, gondolkodj hidegfejjel.
máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
XDD, oké...
máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nem is egyszer
máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Menj szobára valakivel az segíthet 😚

(köszipuszi)

máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Hát talân ne így add elő neki, de ha megkérdezed nem isztok-e meg valamit (ez nőként sem ciki), az egész jó infítás.

A többi kialakul.

máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg testi vonzódás állhat a háttérben. Nem vagy belé szerelmes, de a testiségre nyitott lennél, ehhez pedig asszisztálnak a hormonjaid is.

#5-ös jót írt, egy buli, vagy egy közös iszogatás is eredményhez vezethet. Egy srácot nem nehéz ágyba vinni, feltéve persze, hogy tetszel neki.:D

máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes vonzódás.
máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel, természetes jelenség. Ennyi idősen meg végképp az.
máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked b*szhatnék van
máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!