Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátnőmbe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, vajon ezt ő viszonozza?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok, és úgy érzem hogy szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, de nem vagyok benne biztos hogy ő ugyan ezt érzi-e. Attól is tartok, hogy igazából nem vagyok szerelmes, csak mással nem ápolok ilyen szoros kapcsolatot, és csak nála érzem ezt.

A legelső bulinkon (ahol még nem ismertük egymást nagyon)átadtuk egymásnak a cigifüstöt, majdnem a szánk is össze ért. Ezt az elmúlt hetekben fel is hozta, és megemlítette hogy ez milyen érdekes is volt.

Bulikon gyakran szájrapuszit és/vagy arcrapuszit kapok tőle. (Lehet csak az alkohol)

Utálja a fizikai érintést, de nálam máshogy viselkedik. Tanórákon gyakran simogatjuk egymás combját. Ha egymás mellett fekszünk és filmet nézünk rám rakja a lábát, összekulcsoljuk az ujjainkat. Általában megkér hogy simogassam (a kezét, karját, hátát), néha a pólóját is felhúzta hogy jobban férjek hozzá a simogatáshoz. Volt hogy a combját is simogattam, és ő is az enyém. Ezt mind ő is viszonozza nekem. Egyszer a hasamra feküdt, és én a fejét is simogattam.

Múltkor másfél órán át feküdtünk a sötét szobában, összekulcsolt lábakkal, és egész végig piszkáltam az oldalát, simogattam a karját, nyakát, és arcát. Ő utálja ha az arcát piszkálják (soha se engedi hogy ahhoz hozzáérjek), azt mondta hogy most nem zavarja, szerintem élvezte. Egész végig éreztem a késztetést hogy megcsókoljam, az orrára adtam is egy puszit. Mellette cigiztünk is, egyszer át is adta nekem a füstöt, majdnem össze ért a szánk, de utána többször nem csinálta.

Nem tudja hogy biszexuális vagyok, és abban se vagyok biztos hogy ő az-e, egyszer említette hogy talán az. Attól félek hogy esetleg megromlana a barátságunk ha elmondanám neki mit is érzek valójában. Mit gondoltok? Hagyjam hogy ez ilyen slow-burn kapcsolat legyen esetleg, vagy valljam be mit érzek, és vállaljak kockázatot?



máj. 20. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a legközelebbi ilyen alkalomkor (akár ittas állapotban) kérdezz rá, hogy ő amúgy vonzódik-e a lányokhoz (is), vagy csak a szoros barátság miatt csinálja ezeket.
máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ekkor kellett volna élned az alkalommal "Mellette cigiztünk is, egyszer át is adta nekem a füstöt, majdnem össze ért a szánk, de utána többször nem csinálta.

Mert ebből egyértelmű hogy szándékosan teremtett ilyen intim helyzetet. Csak nem használtad ki, ezért nem tette meg újra, szerintem!

máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy többet érez, mint barátság.
máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nincstovább ***** válasza:
100%

Awwww, úgy szeretnék ilyenkor ilyen fiatal és ártatlanul szerelmes lenni :)

Hát ez szerintem már több, mint barátság. Nem emlékszem egy barátra, sem barátnőre, akivel ennyire szoros viszonyt ápoltam volna és ne lett volna köztünk valami. Szerintem itt az ideje, hogy megbeszéljétek a dolgot. Szereted ezt a lányt, nyilván ő is kedvel téged. Tudom, hogy ijesztő és nehéz, de az én meglátásom szerint ő megadta a kezdő lépést és tőled várja a választ. Elhiszem, hogy nem szeretnéd elveszíteni, mert fontos számodra, de ha ő is ennyire ragaszkodik hozzád, ahogy te hozzá, akkor meg fogjátok tudni beszélni :)

Fel a fejjel, légy erős és bátor :)

Én szurkolok nektek :)

32/N

máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget! :)

Ha még egy ilyen hasonló helyzetbe kerülnénk, akkor megteszem a lépést. Remélem minden rendben sül majd el. :D

máj. 20. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen írd meg ha sikerült! Szorítok!
máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

"2 vagyok

Drukkolok nektek én is csajok!

máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha lesz hely akkor beszálnék, tudod mint a keksz a krém között
máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.Nekem is volt egy barátnőm régen,aki hasonlókat csinált.A végén derült ki,hogy többet érzett.
máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!