Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Mit tegyek? /többi lent/

Figyelt kérdés
14 éves leszek és van egy 17 éves fiú akit kb egy éve nagyon szeretek. Rég óta ismerem de egy éve szerelemből szeretem. Beszélgettünk akkoriban, de nem volt semmi csak 3 puszi . Mindig reménykedtem, de semmi. Barátnőm ellenezte már akkor is. Meg barátaim mondták hogy ez a fiú mondta hogy nem érez semmit irántam és nem is akar semmit tőlem. Nagyon magam alatt voltam:( Azután nem is nagyon beszéltünk, nem voltunk valami jóba. Már MAJDNEM ki is szerettem belőle de kb 1 hónapja este felhívott .. Mondta hogy menjek vele sétálni, de engem olyankor már nem engednek ki:S nem mentem .. Minden este beszélünk telefonon és megkérdezi hogy "szeretsz?" mondom hogy igen és amikor vissza kérdezek ő is azt mondja hogy szeret. Nem tudtunk eddig találkozni, de nagyon szeretnék. És kaptam tőle egy "büntetést" ami az, hogy ha találkozunk meg kell csókolnunk egymást. Ja azt kihagytam hogy apa legjobb barátjának a keresztfia. Segítsetek! Mit csináljak?? Minden válasz érdekel! :)

2013. aug. 11. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

És kaptam tőle egy "büntetést" ami az, hogy ha találkozunk meg kell csókolnunk egymást.

Hogy a lányoknak miért mindig a seg gfejekbe kell szerelmesnek lenniük, nem értem.

2013. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
93%
Rakott karfiolt savanyúval, az jó lesz!
2013. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÜLDJETEK!
2013. aug. 11. 18:53
 4/6 JohniDaren válasza:
100%

Kicsilány! Hülye kérdésre hülye válasz.


Amúgy szerintem ne kezd egy 17 évessel (még), ő már majdnem felnött és van egy olyan érzésem, hogy csak meg akar húzni.

2013. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
17 éves fiúként- biztos hogy meg akar húzni.(1hónap után telefonon közli szeret) hajrá
2013. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akar de úgyse hiszel nekünk, majd meglátod hogy mi lesz.... és tényleg napjainkban miért csak a sˇggfˇjˇkbˇ szeretnek bele????:d
2013. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!