Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt érzi, amit én, vagy utál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzi, amit én, vagy utál?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki már pár hónapja bejön. Ha négyszemközt vagyunk, teljesen normális, de amint ott van valaki velünk, elkezdi mondogatni, hogy milyen csúnya vagyok. Amikor rámnéz mindig mosolyog. Volt kb egy hónapja olyan szokása, hogy mindig megnevettessen, boldognak lásson. Viszont a villamoson azt mondta, nem lehet köztünk semmi. A haverjai szerint azért bunkó velem mostanában, mert szeret. Tesin, mikor kiütő vagy kapitánylabda van, mindig att keresi, hogy hogyan tudna kiütni. Egyszer kb 2 méterre állt tőlem, kezében a labda, de (szerintem) direkt mellém dobta. :)

2013. dec. 30. 10:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Kisfiú még, azért piszkál, mert tetszel neki. :D
2013. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
korotok?
2013. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 a fiú, én meg 2 hét múlva leszek ugyanannyi
2013. dec. 30. 10:47
 4/4 anonim válasza:
100%
akkor szeret.
2013. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!