Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók hogyan? Főleg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók hogyan? Főleg a nyelv hogy van? Első csóknál kell használni, vagy az csak olyan, hogy az ajkak érintkeznek?

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam és most van egy lány akivel nagyon jóban vagyunk,és mindketten érzünk valami a másik iránt.de mivel én nem voltam soha lánnyal,nem tudom hogy csókoljam meg...ebben kérném a segítségeteket. Hogyan kell csókolózni? Első csóknál a nyelv hogy van stb??

2015. febr. 3. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Fogod és megcsókolod. És ne feledd: A f_szod egy fegyver. ne kegyelmezz.
2015. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először szerintem csak finoman puszild meg a száját. Lassan, gyengéden, ne feledd, a kevesebb több! Ne ijeszd meg elsőre azzal, hogy a torkáig nyomod a nyelved.


Ha a puszikat viszonozza, akkor lassan elkezdhettek csókolózni, száj kicsit jobban kinyitva, és végül picit mehet a nyelv is.

2015. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kiss Béla04016 ***** válasza:
100%

Először nézz a szemébe, majd a szájára. Simogasd meg az arcát, majd ismét nézz a szemébe és lassan közelíts felé.

Aztán fontos, hogy gyengéd legyél, és te diktáld a tempót.

2015. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!