Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne belevágni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne belevágni? Működhetne a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Három hónapja mentem szét a párommal, körülbelül egy évig voltunk együtt. Miután szétmentünk, megismerkedtem egy sráccal. Azaz,névről ismertük egymást de állandóan leráztam. Elkezdtünk beszélgetni. Tényleg nagyon normális, s úgy érzem egy hullámhosszon van velem. Megértjük egymást,vicces de ha a helyzet megkívánja komoly.

Dolgozik, néhány évvel idősebb mint én. Most januárba töltötte be a 23-mat,én pedig majd szeptemberben leszek 18.

A gond az hogy Ő 200 km-re van, hiába mondom neki ezt hogy tervezné áthidalni, annyit válaszol az legyen a legkisebb bajunk mindig,lehetne 800 is,akkor is lejárna hozzám. Megoldható.

Van autója,s egy péksége. A báttyával együtt dolgoznak ott aztán közölte velem innentől kezdve több ideje lesz,ellenőrizni fog csak bejárni, felvesznek 2 péket akik elkészítenek mindent.

De mennyi ideig jönne? Utazgatna a szomszéd megyéből?

Megkért nézzek egy nagyobb lakosszámú települést a környékemen, belevágna itt is egy üzletbe,s elszakadna a testvérétől. De most ilyet ígérni annyira felesleges,hisz úgy sem valósul meg.

Itt van egy haverja, exemnek a báttya, vele jóban van, ha minden igaz besegít addig az ő boltjukba amíg a volt barátom távol lesz. Néhány hetet itt tölt tehát májusban. Ketten viszont utálják egymást , nem miattam,hanem gyerekkoruktól kezdve. Kettejük közt ég és föld a különbség, amíg az egyik szerelmes önmagába és árad belőle az egoizmus, ő más,s embernek lehet nevezni. Az lesz az első találkozásunk. Nem magyar,de folyékonyan ír és olvas. Rengeteg barátja él az országban szerte szét, vele egy nemzetiségű,mindig megbeszélik most kinél,s akkor megy Ő is,találkoznak. Legyen az bárhol.

Egyenlőre csak barátok vagyunk.

Érdemes folytatni hogy netalántán lesz valami?

Működne egy kapcsolat?


2015. ápr. 12. 18:59
 1/4 anonim válasza:
Beteg vagy te is az agyadra. :D
2015. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert neked az ilyesfajta megnyilvánulások a nagyfokú intelligenciára vall. :)
2015. ápr. 12. 19:05
 3/4 anonim válasza:
Az én szüleim 500 km-re voltak egymástól és hát... a szüleim. Szerintem adj neki egy esélyt, majd legfeljebb rájöttök, hogy nem működik, de ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni.
2015. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. ápr. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!