Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Holnap beszélünk" Azóta se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Holnap beszélünk" Azóta se írt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Aznap este,amikor ezt írta én írtam rá. Evidens lenne nekem, hogy ha azt írta,hogy holnap beszélünk,akkor ő is keresi a társaságom, szóval ír. De nem így lett...Azóta eltelt egy hét. Nekem kéne írni neki? (Az estek többségében én írtam rá)
2015. máj. 14. 17:28
 1/6 anonim válasza:
Eztán jön az hogy megkérdezed hogy szeretne e tőled többet aztán meg jön a sablonszöveg hogy aranyos vagy meg minden de meg minden de nem tetszel neki ..
2015. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írj rá! kérdezd meg miért nem írtál?
2015. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

"Holnap beszélünk" = "az életben nem akarok veled beszélni, de ezt nem mondom nyíltan"


Persze nem mindig, függ attól hogy mióta beszéltek..

2015. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát... Az a helyzet, hogy ez az egész így fura! Lehet, hogy azt várja, hogy te írj, mert félénk! De az is lehet, hogy nem jössz be neki! Szerintem lépj! Írj rá és kérdezd meg, hogy tetszel-e neki, vagy hívd el valahova, vagy valld be hogy tetszik neked, aztán majd kiderül, hogy tetszel-e neki!
2015. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy másik lányról áradozott nekem, szóval világos,hogy nem én kellek neki...De én szeretem őt, és szeretek beszélni is vele...

Amúgy velem beszélni meg a legtöbb gondját, szóval nem értem, hogy miért nem ír...

2015. máj. 14. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak kíváncsi volt hogy érdekel e téged annyira hogy rá írsz e.Szerintem írj rá
2015. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!