Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni ezt a fiút?!

Figyelt kérdés
Fél éve ismertem meg azt a srácot akivel beszéltünk egy csomó időt, néha találkozgattunk, kavartunk...Majd egyszer csak minden megváltozott, elhidegült tőlem pedig elvileg ő szeretett, ami lehetetlen mert alig hívott találkozni. A szemem láttára smárolt más lányokkal diszkóban(ilyenkor már nem beszéltünk, de még nem volt lezárulva az ügy). Megismerkedtem egy másik fiúval aki nagyon bejött, már 3 hónapja vagyunk együtt, de sajnos nem szeretem. Azt hittem elfelejtettem azt a parasztot, de nem úgy látszik, folyton róla ábrándozok mintha szeretném, de tényleg úgy érzem, pedig január óta nem beszéltünk. Miért van ez annak ellenére is, hogy átvert? Mikor múlik el? :(

2015. máj. 14. 18:08
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és folyton ürügyeket keresek hogy lássam a régit,az adatlapját nézem folyton stb..
2015. máj. 14. 18:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos arra, hogy mikor múlik el, nehéz válaszolni. Én két éve jártam így, ebből egy éve nem is láttam az illetőt, és még mindig sokat gondolok rá. Egyszerűen tudom, hogy szeretem, még akkor is, ha pofátlan módon viselkedett...

2015. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!