Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szakított velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, régebben már láttam fb-on, tetszett is, és rám írt már 1 éve, nem volt semmi, egyszer beszéltünk. Rá 1 évre mkst megint írt, és 2-3 napig beszéltünk facebook-on. Mondta hogy fel hív , felhívott és 1 és fél órát beszéltünk, bár ő olyan fiú hogy cserélgeti a barátnőit (tisztában voltam vele). 1 hétig folyamat beszéltünk telefonon, olyan jókat beszéltünk. Aztán le jött hozzám és találkozunk, el vitt mc'donalds-ba, elvoltunk, bár elég kiszámíthatatlan fiú. Ő 21 éves én meg 15, igen tudom fiatal vagyok. Mindegy, mindig mondtam neki hogy tudom hogy nem vesz kimolyan, de ő csak mondta hogy igen, és igen. Aztán a találkozásunk után.. még mindig minden nap hívott , aztán egyszer csak azt írja hogy legyen vége. Igazából csak az esett rosszúl hlgy olyan sok mindenről beszéltünk, valahol tudtam hogy nem vesz komolyan de azért bennem volt a remény, és nem értem miért akarza hogy vége legyen. Rosszúl esik nagyon. :(

2015. máj. 14. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem talált mást, de mi ezt nem tudhatjuk Drága
2015. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is
2015. máj. 14. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj, ez most egy kapcsolat volt?
2015. máj. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"mindig mondtam neki hogy tudom hogy nem vesz kimolyan, de ő csak mondta hogy igen, és igen." Szerintem itt elcsesztel valamit s neki elege lehetett
2015. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen egyutt voltunk. Nem hiszem, mert a vegen mindig megbeszeltuk meg hat azert igazam volt, tenyleg nem vett komolyan. Abbol is latszott hogy facebookon is alig akart vissza irni.
2015. máj. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!