Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Beszélek egy fiúval már jó egy hónapja. Rengeteget beszéltünk már, személyesebb dolgokról is. Eleinte sokat kedveskedett, és irta hogy szeret meg imád stb. Viszont az a probléma, hogy Angliában él (de régen még itt élt, akkor ismertük egymást, de épp hogy váltottunk pár szót), és ott bizony van barátnője. Én emiatt nem oltottam le, csak finoman közöltem vele, hogy nem kéne barátnő mellett más csajnak ilyenekkel kedveskedni, mert végülis nem beszéltünk olyan régóta (akkor még csak egy-két hete), hogy kioktassam. Na azóta visszafogta magát, viszont még mindig ir egy két kedves szót. Viszont sokszor csinálja, hogy fent van és nem ír vissza, majd olyanokkal magyarázkodik (magától, szóval nem azért mert kérdem), hogy nagyon fáradt vagy sok dolga volt. Ezt el is hiszem mert volt egy nagyon durva munkája, de pár napja már felmondott, azt mondja kell sok pihenés. De azért mégis rosszul esik, hogy többször is fent van és nem ír vissza egy gyors választ (ráadásul egy beszélgetés közebén tűnik el). Hű most visszaolvastam és úgy tűnik túl komolyan veszem és feleslegesen pattogok, de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre mostmár. Ja és tudom hogy eddig többnyire csak gépről írt vagy kölcsön telóról, de nemsoká lesz telefonja, említette már azt is hogy idegesíti ha látják amit ír gépről, akkor lehet ez is benne van. Felesleges ilyenek miatt aggódjak? :D

2015. máj. 15. 07:28
 1/3 anonim válasza:
Majd ír, ha akar. Vagy, ha tud.
2015. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit írjon? Angliában van egy barátnővel. Tulajdonképpen mit remélsz?
2015. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!