Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ha szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelt kérdés
Mindennap látom(ráadásul mellete ülök)és valamiért szerelmes vagyok belé.Egy nap mentem haza és integetett nekem,onnan kezdödik az egész.Tudnátok valami értelmes tanácsot.Köszi.
2015. máj. 15. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd el randira!
2015. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hivd el ;) :) majd ird meg mi volt *-*
2015. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jajj...randi? na ne! Eloszor is fontos a kommunikalas! Menj hozza, kerdezz valamit, nezz a szemebe! Onnan mar csak levagja hogy tetszik neked. Onnantol johet a randi. 19/L
2015. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval, először csak kezdj el beszélgetni vele, ismerjétek meg egymást jobban, aztán ha ő nem hív, akkor hívd.
2015. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki aztán utána letiltott facebookon,és már nem is nagyon beszél velem.
2016. jan. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!