Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » KÉTSZÁZHUSZONNYOLCADIK viszonz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÉTSZÁZHUSZONNYOLCADIK viszonzatlan szerelem, mit tegyek kérdés, tudom. De tényleg, mit csináljak? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóba vagyok, mondhatni fiú-lány barátság van köztünk, vagyis az lenne ha én nem éreznék iránta többet barátságnál. Kb egy éve ismerem, ő közeledett felém és eleinte nem éreztem iránta semmit de ez megváltozott. Sokáig úgy gondoltam lehet nála esélyem, sok olyan dolgot tett amivel mintha utalni akart volna arra hogy lépjek, de aztán mikor már pont tettem volna valamit, találkozott egy másik fiúval és azonnal beleszeretett, de a dolog a fiú részéről viszonzatlan volt. Érthetően ezek után nem volt bennem mersz lépni, és úgy döntöttem túllépek rajta, de mikor kiderült rá másfél hónapra hogy tetszik neki az egyik osztálytársam rohadt féltékeny lettem és elkeseredett, és rájöttem hogy még mindig szeretem. Az osztálytárstól is visszautasítást kapott, nem jöttek össze, szóval úgy gondoltam elkezdek teperni és vallok. Vagyis valltam volna...pont két nappal azelőtt hogy elterveztem hogy megcsókolom, összejött egy harmadikkal...úgy, hogy még aznap is csinált dolgokat ami miatt úgy éreztem ez most meglesz. És most itt vagyok, és csak azt tudom hogy semmiképp nem akarom elveszíteni, mert még mindig szeretem...de mit tegyek?
2015. máj. 15. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el,tuti nem tartasz a 16. visszautasításnál :(
2015. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lesz az még ezer is , csak ne add fel , egyszer csak össze jön , ha nem akkor meg kaput is válthatsz .
2015. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagyf66 válasza:
KOCKÁZTASS légy őszinte vagy keres mást
2015. máj. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!