Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiuba, mivel ő mindig nèz(néha hosszasan néha ha észreveszem hogy néz akkor elkapja a fejét), mindig közeljön hozzám ha előttem megy el a folyoson, mindig hozzámér, ha meglát az utcán néha megprobál kerülni, de néha köszön (heloka, szioka,...)és megkérdezi:mizu veled? megdicséri cuccaim, mások szerint szerelmes belém, ezért bevallottam neki.

Ő elpirt, pár másodpercig nézett aztán mosolygott és azt mutatta hogy szuper.

Ez jót jelent?

Tudom, hogy hasonlo kérdést már más is tett fel,de kérlek válaszoljatok!

Előre is köszönöm!

(Amugy nagyon jol ismerjük egymást, mert évfolyamtársak vagyunk!)


2015. máj. 15. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az ! csak lehet hogy félénk
2015. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na es ezert vagy bele szerelmes? Mert mindig nez, kozel megy hozzad, hozzad er, ha meglat az utcan koszon es megkerdezi misunderstood , megdicseri a cuccaid, es mert masok szerint szerelmes beled? Ezert? Mindegy mennyire nem az eseted, ha ezeket megteszi akkor o eleted szerelme? Ne mar😃
2015. máj. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj, a telom hulye szavakat ir magatol. Az a fura szo "mizu" akart lenni
2015. máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem tutira akar tőled valamit csak nagyon félénk hagyd kibontakozni.
2015. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!