Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
mondta de én elmondtam hogy nem lehet mert még nem akarok kapcsolatot(igazából azért mert bem tudnám/tudná elviselni hogy van mégegy személy akit szeretek) és azt hiszi hogy nem vagyok szerelmes belé. Vannak olyan dolgok amikről eszembe jutnak. És folyton arról álmodozok hogy az elsővel együtt vagyok és a második pedig féltékenykedik meg rossz neki és ez csak ezzel a sorrenddel van de ugyanannyira szeretem.őket(ez normális??? Szerintem.nem) szóval az a lényeg hogy egyik percben rá gondolok a másikban meg rá és ez így random és nagyon rossz. És mindkettőjüknél csak mosolyogni tudok a meghallom a hangjukat vagy a szemembe néznek. És érzek valami bizsergetőt,és alvás előtt mindig róluk gondolkodok és álmodni is velük álmodok. Most lehet hogy úgy fog tűnni hogy nagy az egóm de mindkettőjük abba a népszerűtlenebb kategóriába tartozik míg én a népszerűbe és szerintem elég szép vagyok hozzájuk. És biztos vagyok benne hogy ez szerelem. Én egy hülye ribinek tartom magam emiatt az egész dolog miatt. Szerintetek mit tegyek?
2015. máj. 15. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináld mind a kettővel!
2015. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!