Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne még esélyem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne még esélyem, vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Van egy lany osztalytarsam akibe mar lassan 3 eve vagyok szerelmes. Sokat beszelgettunk nyaron. Becezget simogat ha tud mosolyog ram vagy nevet. Hivott el mar egy balba hogy legyek a parja. Ugye en ezekbol talan osszeraktam hogyblehet szerelmes belem mivel legjobb baratja azt mondta nem szokott massal ilyet csinalni. Ugye ezek a dolgok napi szinten vannak. Na de a lenyeg mint kiderult o a bunkokra es a barmokra bukik de mar 2x szakitott mert mind2 (bunko) pasija leakart fekudni vele.Most mit tegyek valtozzak meg, mert az eletem is odaadnam ezert a lanyert. A lanyrol aranyos, kedves nagyon jo tanulo jol nevelt. Igazabol sajnos rajott hogy szerelmes vagyok bele mondta a baratnoje es nem akar megbantani. De o nem tudja hogy en tudom hogy o tudja a szerelmemet iranta. Mondtak hogy mondjak le rola leaz egy kedves lany es most nem hazudok 7 lany baratom csak bunkokkal jott ossze a kedvesek mentek a levesbe..

2015. máj. 15. 22:19
 1/4 anonim válasza:

soha ne add fel :)

meg szerintem nem veletlenul voltak ezek a simogatasok,becezgetesek.

de ha a lany ilyenekre bukik,akkor menjen a maga vesztebe,mert valoszinuleg ez a lany nem a belso ertekeidre megy,hanem a kulsore

2015. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eloszor is udvarolj neki adj neki jeleket,hogy te szereted,miután ez megvolt lépsz! Megcsókolod vagy olyat csinálsz amibol rájon,hogy te így érzel! De az udvarlást ne felejtsd ki! Nekem csutortokon azért nem jott ossze mert hírtelen érte.Légy vele sokat,neves vele sokat,néha-néha puszi,lelkizés.Ha ezek megvoltak lépsz! Ne legyél 1 papírpocs!
2015. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan miket leirtal, azt javaslom teremts alkalmat, hivd el fagyzni vagy moziba es bucsuzasnal mond el neki mit erzel vagy ha nem is elmndod, ereztesd vele, mondjuk egy puszival, csokkal vagy valami hasonloval
2015. máj. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazabol mar hivtam de mindig "elfoglalt" volt :(. Es igazavol ha minden igaz azt mondta valakinek "nem akar megbantani de a bunkokat szereti" vagy hasonlot.
2015. máj. 20. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!