Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy engesztelhetem ki azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engesztelhetem ki azt a fiút aki tetszik?

Figyelt kérdés
már két éve tetszik egy srác és nagyon szeretem őt szerelemből és szerdán berugtam és el mondtam neki hogy mit érzek és sírtam is neki, és azt ígérte hogy nem megy tönkre a barátságunk és másnap mikor beszélni akartam vele ( kolisok vagyunk mind a ketten) nem jött ki velem nem vette fel a telefont és nem tudtam elérni sehol és én sírni kezdtem és megint berugtam és részegen át mentem a szobájába és beszélni akartam vele és nem akart velem én bemásztam a szekrénybe hogy addig nem mászok ki még ő nem beszél velem és végén vagy 20 ember próbált kirángatni és szekrényestől húztak ki és át vittek a lány részre és az a srác akit nagyon szeretek meg meg utált mert nem szól és másnap be se jött a suliba miattam és azt mondta hogy hogy lehetek ilyen hogy le égetem őt a koli előtt és nem tudom hogyan engesztelhetném ki mert én mindennél jobban szeretem őt és nem akarom elveszíteni minden perc nélküle egy óriási lépés a halál felé hogy engesztelhetném ki?

#fiú #haragkszi
2015. máj. 15. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
kérj bocsánatot tőle
2015. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egy jó kis szopás mélytorokkal!
2015. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Psszt ez mindig működik nálunk: sör és rántott hús.
2015. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát, szerintem ha elmondtad neki, hogy szereted(ha be voltál rúgva, ha nem) és ezek után szóba sem állt veled, akkor inkább hagyd, nem kell erőltetni a dolgot, találsz majd olyat aki nem fordul el és megérdemli a szeretetedet! Ne csinálj hülyét magadból ès ne alázkodj meg egy fiú miatt sem.. Nem éri meg!:) Sajnos, saját tapasztalatból mondom! És ne hidd, hogy meg fogsz halni, (én is már nagyon sokszor gondoltam ezt, amikor még nagyon fiatal voltam és naív)mert nem fogsz! Ami nem öl meg az meg csak megerősít!

Minden jót!

2015. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!