Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak egy vagyok a sok kozul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy vagyok a sok kozul?

Figyelt kérdés

Van egy srac, 2honapja ismertem meg. Azota szinte minden nap beszelunk facen is, es majdnem mindig o keres engem. Minden penteken talalkozunk egy barati korben, megyunk kavezokba meg ilyesmi. Vele szoktam lenni. Hulyeskedunk, beszelgetunk es kotekedunk egymassal. Mar ketszer szajrapuszit adott mikor elkoszontunk egymastol, es viccbol megharapta a nyelvem, szinten ketszer. De a srac helyes, es tudja is szerintem magarol, es rengeteg lany ismerose van, sok lannyal beszelget, es baratai elmondasa szerint veluk is kotekedett, es flortolt mikor ok is kimentek ezzel a tarsasaggal. De ugye en 2honapja ismerem, es azt mondtak, hogy egy ideje nem csinalja ezt. En mar tobbet erzek iranta mint baratsag, de nem mondom el neki, nem akarok neki csak egy lenni a sok kozul, es nem tudom o hogy erezhet. Most hetvegen lesz egy buli, amin mind a ketten ott leszunk, a szokasos tarsasaggal egyutt fogunk menni. A lany ismerosei kozul rengetegen ott lesznek. Varjam meg amig ott meglatom, hogy milyen a tobbiekkel, hogy veluk is ugy viselkedik-e mint velem?

Kicsit hosszu lett, remelem erthetoen fogalmaztam. Egyebkent en 15, a srac 17.



2015. máj. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ő keres téged, akkor csak érdeklődik irántad. Ha nem tartana olyan fontosnak, hogy beszéljetek, akkor nem írna rád. Szerintem.

Várd meg, és majd meglátod.:)

2015. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak felek tole, hogy ott ha tesz is valamit az az alkohol miatt lesz, es nem azert mert erezne barmit is. Mondjuk felajanlotta hogy utana aludhatok nala, de meg nem tudom, hogy elek-e az ,,ajanlattal''. Persze nem megyek bele semmi olyanba amit nem szeretnek.
2015. máj. 16. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak figyelmeztetlek hogyha ott alszol nála tuti meg akar majd dugni. Erre jobb ha számitasz.
2015. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
semmiképpen se mondd el neki! de az már jó jel ha mióta veled ezt csinálja, azóta a többi lánnyal nem! :) a bulin majd meglátod hogy hogy viselkedik...ha odamegy hozzád beszélgetni, táncolni, vagy inni veled valamit, esetleg kezdeményez akárhogy máshogyan (csók) de előtte a bulin más lánnyal nem, akkor valószínűleg érdekled. :) főleg, ha utána se viselkedik úgy más lánnyal mint veled.. :)
2015. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!