Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik lenne jobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés
Két hónapja lett vége egy két éves kapcsolatomnak ami engem nagyon megviselt es nehezen tettem túl magam a fiún. Furcsa volt számomra ez a hirtelen szingli élet hisz én eddig nem jártam szórakozni és igazabol új volt ez a dolog. Azóta több fiúval is megismerkedtem de úgy voltam mindegyikkel, hogy semmit nem akartam tőlük, Mert úgy érzem nem állnék most hirtelen kész egy új kapcsolatra. az utóbbi pár hétben viszont találkoztam egy sráccal. Nagyon kedves, aranyos es nagyon jól elvagyunk :) igazabol barátságnak indult az egész dolog hisz ő is tudja nagyon jol hogy nem szeretnék kapcsolatot. Csak aztán belém szeretett es valamilyen szinten már olyan mintha járnánk csak hat tudom egy hosszú távon nem lesz jo neki. Szoval vagy az mellett döntök hogy akkor ténylegesen jarok vele vagy abbahagyom vele ezt a fajta "több mint barátság kevesebb mint szerelem" dolgot. Igazabol nemtudom eldonteni hogy mit szeretnek. Szeretnek egy kicsit elni, szórakozni szabad lenni de közben vele is kipróbálnáM. És a kettő együtt nem működik viszont en döntésképtelen vagyok. Ő már 20 éves szóval már túl van ezeken az évein (17 vagyok). Viszont tényleg nagyon jol érzem magam vele de nagyon felek egy uj kapcsolattól es nagyon nem állok még ra készen. Két esélyes a dolog vagy ő vagy a "szingliseg". És nem tudom hogy döntsek es hogy per pillanat melyik lenne jo

2015. máj. 16. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen csak az idő változtathat. Ha jobban megismered, akkor nem lesznek kérdéseid. Egy ilyen dolgot nem lehet eldönteni hónapok alatt.
2015. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldönteni de látom még nem állsz készen 1 új kapcsolatra talán az idő segít
2015. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!