Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor melyik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik?

Figyelt kérdés
Majd 2 év magány után találtam valakit, aki mellett teljesen eltudom feledni a 2 evvel ezelotti páromat, viszont a mostani kapcsolat nem jott ossze, mivel o nem ugy nez rám. És most ujra az eszembe van a volt párom.... akkor most ez csak a mult elfeledtetésére kell nekem, vagy mégsem? Szerintetek?

2015. máj. 16. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
hát a kérdésbe ott a válasz akivel most vagy azt hadgyjad és a régivel legyél :)
2015. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozovel, ha nem erzel ugy iranta, ne pazarold el az idodet (tudom, ezt kicsit durva igy kijelenteni de ha erzed, hogy nem lesz tobb, akkor ez idopazarlas. Neked, es neki is.)
2015. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!