Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire megyek pattanásos bőrrel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megyek pattanásos bőrrel?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, sajnos pattanásos. Próbáltam már millió szappant, egyebet, de némelyik hat 1-2 hétig, majd valamiért már nem.

Most találtam egy szép/normális nőt, csak nincs önbizalmam a fentiek miatt.

Gusztustalannak tartom az arcomat, és nem hiszem el, hogy a csajoknál ez nem hátrány.

Szerintetek? Már kezdek ideges lenni..


2015. máj. 18. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3 év és elmúlik, ne aggódj. Ha nagyon vészes, bőrgyógyász tud rá írni nagyon erős szereket, azok vissza tudják húzni, de ez életkori sajátosság, majd elmúlik.:)
2015. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire pattanásos? Az a nagyon vészes kategória?
2015. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 - nem vészes, nincs tele az arcom. De néha akad 1-2 gyulladásos, piros.
2015. máj. 18. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, hát akkor nincs baj na csak néha van gyulladt. Nekem mindig akad pár, de mégis helyesnek tartanak. Ha csak annyira vagy pattanásos mint én akkor nincs miért aggódnod.
2015. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

van 1 ilyen kis fiola és abban valami Teebamuöl (ez valami fa) készítmény (lehet hogy egész mást mondok...) és azt kell a pattanásokra tenni mert az nagyon szárít (véletlen ráöntöttem egy kicsit a herémre | ne kerdezzetek hogy| és másnap szedhettem le a száraz bőrt 0.0)

Na ezt a rossmanban lehet kapni.


Öntök egy kis ilyet a vattára és rá még egy kis alkoholt (orvosi) es ezt kenem fel... Még mindig vannak mert az én bőröm nagyon hajlamos rá.. De ha láttad volna milyen volt régen.. (Vigyáz mert ugyan eltünteti a dudort és foltot, de a száraz gyökér még egy kis ideig ottmarad ha nagyot kensz be)


Na ezt akkor vidd fel mikor megmostad az arcodat és száraz a bőröd.


Fürdésnél használj Oxyt.. Ez egy bőrradír. Ez nagyon sokat segített.. Oxy step1.. Ezzel bedörzsölöd az arcodat (sokáig) és utána moshatod le.


Használtam mellé még egy vattapamacsot amit egy zöld dobozban lehet venni a müllerben (teteje zöld az alja fehér és zöld a cimke) azért így írom mert olyat már nem használok és kidobtam a dobozát, de a nevére nem emlekszem :( De hátha megismered ha a Müllerben jársz. Ez is sokat segített, se ez inkább gyors eltüntetésre volt jó nekem mert idővel hozzászokott a bőröm.


Anyám olvasta hogy belülről is tennem kéne valamit (van erre valami gyógyszer) és nem sok olyan kaját ehetek ami pattanásokat okoz.


Most fogom ezt elkezdeni, de ha segíteni fog leírom neked :)


Na amit fent leírtam az szinte kong az infóürességtől (mikor, mennyit, miből) De ha kell segítség írj privátot.


De ha ezeket elkezded akkor 3-4 nap után NAGY változást fogsz látni:)


Nem fog eltűnni mindegyik 4 nap alatt, de lényegesen szebb lesz az arcod.

2015. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok bocsi, az lemaradt hogy kerulje az arcod a koszos dolgokat mert azok is okozzák (füllhallgató, más telefontartás, koszos kéz)


[link]


És nézd meg ezt a "térképet" hátha ott van a te problémád is és változtathatsz rajta.


Sok sikert a lányhoz, remélem cuki arca van :)


16/f

2015. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
oké, nálam a vészes kategória áll fenn, na ahhoz vajon hogy viszonyulnak a lányok? :D
2015. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!