Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, tudnátok nekem segíteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tudnátok nekem segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés

Írtam már ki kérdést, tegnap is, és előtte is, de szükségem van még válaszokra, és segítségre. Még mindig nem tudom mit csináljak, ezért szeretném kérni főként fiúk segítségét!


Üzenetben írok részleteket, dióhéjban, viszont nem biztos hogy mindenkinek vissza tudok írni, ezért elnézést kérek.


Annyit kérnék még, hogy kort is írjatok ide válaszba + a megyét hogy hol laktok, mert nem szeretnék lebukni!

És még annyit hogy lehetőleg ti írjatok nekem privit, mert tényleg félek a lebukástól. Priviben is le lehet írni a korodat és a megye nevét is!


Aki válaszban nem ír kort és megyét, vagy priviben, annak nem válaszolok! Butaság, mert tényleg az, de ez fontos nekem. Előre is köszönöm szépen:)


2015. máj. 18. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
15,Bécs
2015. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15F, Eger

(nem tudom megkaptad-e a privátot)

2015. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
19/F Vasad
2015. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14, Bp.
2015. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
boci
2021. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!