Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsosorban lanyok! Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsosorban lanyok! Szerintetek tobbet erez baratsagnal?

Figyelt kérdés
Egy lannyal randizgattam(ugy ereztem bejovok neki) de kiderult hogy mar kb az elso talalkozasunk utan osszejott egy regi szerelmevel( regota ismeri). Ezek utan nem igazan foglalkoztam vele de kb az osszes kepemet lajkolja facen meg multkor ram irt. Sot minden possztom lajkolja. 😀Ez most mi akarna lenni? Koszi a valaszokat elore is!

2015. máj. 18. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki meg kedvel, lehet tobbet Kar de az is lehet hogy tarcsiba akar megtartani ha menit szetmennek.

18/L

2015. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is az az erzesem tobb ez mint baratsag, mert "elfelejtette megemliteni" hogy van baratja 😀
2015. máj. 18. 19:28
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg te vagy a B terve. Vagy koppintsd le, vagy ha komolyan érdekel, akkor tisztázd vele, hogy mit akar tőled(mert előfordulhat, hogy csak barátkozni szeretne...), és hogy akkor jelenleg milyen státuszban van.
2017. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!