Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak? Hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Hogyan?

Figyelt kérdés
Van pasim lassan másfél éve, max 2-3 hete barátkozik egy lánnyal (tudni kell hogy eddig is ezt csinálta, beszélgettek facebookon meg találkozott mással) találkoztak max 5x és csókolóztak, kézenfogva sétáltak, szerelmet vallottak egymásnak. Szakitottunk is 2napra aztán kibékültünk mert nagyon szeretem! Hogyan mondjam meg neki hogy haggya abba és hogy felejtse el azt a lányt? Mert én már mondtam neki hogy válasszon és mindig azt mondja hogy nem kérhetem hogy válasszon a barátai és a szerelme között..
2015. máj. 18. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Na jó, azt hiszem nem értem a helyzetet. A te pasid mással találkozgat, csókolózik és szerelmet vall neki? És te ezt honnan tudod? És miért mondja azt, hogy a szerelme meg a barátja, mikor akkor ahogy látom barátról szó sincs? De javíts ki, hogyha rosszul értelmeztem.
2015. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmondta 1héttel az első csókjuk után. Tudom, igazad van! De hogy mondjam el neki hogy haggya abba? Mert nem akarom elveszíteni
2015. máj. 18. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!