Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki vagy csak barátként kezel? 14/L

Figyelt kérdés
Már szeptembertől tetszik egy fiú. Mindig csikiz és múltkor elvette a könyvemet meg sokszor beszélünk is . Szünetbe leül mellém és elkezdi ütögetni a combomat meg megfogja a lábam stb. azt mondta ha híznék egy kicsit nagyon jó csaj lennék de azt is mondta hogy így is jó vagyok attól csak úgy jobb lennék.
2015. máj. 18. 19:46
 1/4 HDorkaa válasza:
Ebben az esetben szerintem nem annyira egyértelmű.Szerintem valahogy kérdezz rá,hogy "Amúgy Szerinted barátok vagyunk csak vagy valami több?"Ha kérdezi miért akkor pl"Egyik barátnőm mondta hogy olyanok vagyunk mint egy pár"vagy "Barátnőm szerint jól nézünk ki együtt".
2015. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem gyanakszik.

Megsejtette,hogy vörös hajú orosz kémkecske és mivel ő is megkapta az ISIS kiképzését,így próbál megbizonyosodni arról,hogy egy útilapu alatt lapuló vörös orosz kémkecske vagy..

Előző válaszoló,ez szerintem meg nagyon direkt.

És biztos,hogy ez több mint barátság,mert ha fogdossa a combodat,az már rég több..

15/F

2015. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanmár 14 éves fiúk nem jutnak el olyan agyi szintre hogy jeleket küldözgessenek! Tipikus csaj-kombinálás! Kérdezz rá nyíltan, vagy ne kombinálj!!!
2015. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elég érett fiú szerintem eljutott olyan szintre hogy jeleket küldözgessen. nem csak kombinálok
2015. máj. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!