Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegyek valamit? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek valamit? 16/L

Figyelt kérdés
Elore bocsi a helyesirasert, probalok gyorsan irni. A lenyeg hogy penteken reggel megyunk osztalykirandulasra Olaszba (szombat ejjel erkezunk haza) van egy osztalytarsam aki tetszik mar smaroltunk egy buliba tehat vonzodik o is hozzam, en egyre inkabb azt erzem beleszerettem. O viszont osztalytarssal nem akar osszejonni. Az elejen en is igy voltam de annyira tetszik, hogy mar a "hazinyulra nem lovunk" kifejezes se izgat. :( osztalykirandulasrol tudni kell: meg van tiltva, hogy fiu-lany egy szobaba aludjon, 1:30ig van kimeno, mindketten dohanyzunk es elore mondta ofonk csak kozteruleten lehet ahol meg van engedve. Ezeket azert irtam le hogy hatha tudtok adni valami tippet, hogy tortenjen valami a kirandulas alatt.
2015. máj. 18. 23:08
 1/6 anonim válasza:
0%

Dohányozzatok talán együtt az estve. Aztán ne történjen semmi. Tudom, hogy fiatalok vagytok aztán nem bírtok a véretekkel, de azért próbálkozni lehetne.

Strapálom itt magam feleslegesen. Jöjjetek össze, matekozzatok is az éjszakában, járjatok is, aztán hagyjátok kifulladni a kapcsolatot, mert ebből úgyse lesz semmi komoly, és tudom, hogy a sok gyereknek kell egy csomó kapcsolat, hogy majd kellőképpen beérjen a fejük, és egy minőségi kapcsolatot legyenek képesek összehozni felnőtt fejjel. Inkább most bolondozzatok, mint amikor már az élet kihívásainak kell megfelelni, gyerek, munka meg a többi. De gumit mindig használjatok. Sőt nálad is legyen, mindenféle méretben, kitudja éppen mikor kap el a hév, és kivel, mekkorával. :D

2015. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a házi nyúlra nem lövünk nem hülyeség. De ha izzik a... akkor nincs mit tenni.
2015. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Megakarod pipázni a csávot ?
2015. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En csak azt kerdeztem mit tegyek, hogy kozelebb keruljek hozza, megcsokoljon vagy ilyesmi. Nem vagyok ribi..
2015. máj. 18. 23:38
 5/6 To7ka ***** válasza:
88%

Ne részegen minél hamarabb kezdeményezz. Ha részegen és sokáig elhaladtok, akkor csak szörnyen kínos lesz. Esetleg cukkold, hogy mit fél egy házi nyuszitól is, vagy ha kicsit többet elárul érzéseiről szidd le, hogy 1 hónap múlva már le is akar lépni (hisz nem járni ciki osztályon belül, hanem szakítani). Ha értelmes, akkor simán lazán beszéld meg vele, h ez marhaság, Téged nem érdekel, kerdezd meg konkrétan mitől tart.

Utána teljesen mindegy mit csinálsz (megcsokolhatod), csak NE részegen. Tényleg ne.

2015. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a házinyúlra nem lövünk szerintem hülyeség, de mindegy, ne ezt magyarázd neki, hanem inkább próbálj minél többet smárolni vele "csak úgy", hátha annyira belejöttök hogy aztán abba se bírja hagyni ;))
2015. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!