Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Cikinek tartom, ezért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek tartom, ezért nem merek vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
Mindig is velemegykorú vagy idősebb barátnőim voltak, de most megtetszett egy 17 éves lány. Aki kapcsolatot akar tőlem, de én valamiért mindig feszélyezve érzem vele magam. szerintetek mit kéne tennem ?

2015. máj. 19. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem írni hogy 23 éves vagyok.
2015. máj. 19. 13:11
 2/3 anonim válasza:

Nos az elején leszögezném, hogy én csak most leszek 15 (fiú). Sosem volt, még barátnőm, nem is tervezem egy darabig. Szóval tapasztalatból nem tudok segiteni, de na, meglátjuk :)

Szerintem ilyen korban, mármint az övében, még tényleg nem biztos, hogy jó ötlet,(a szülei sem néznék jó szemmel) de amúgy semmi baj nincs ezzel a korkülönbséggel. Ha mondjuk ő lenne 24, Te meg 31, azzal semmi baj nem lenne. Szerintem tölts vele egy kis időt, ha gondolod, ha szóba jön ez a téma, ő is elmondj majd a véleményét. Pár év múlva ezzel nem lesz baj. Na igen, én se tudom mennyi az a pár év, mivel nincs tapasztalatom, de ami példát mondtam, abban biztos vagyok (a szüleim között is 6-7 év van). Egyébként vannak olyanok akik azt mondják, az az ideális ha 7 év van. Remélem tudtam segiteni ;)

2015. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? nem a kor számít ha 2 ember vonzódik egymáshoz
2015. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!