Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitenétek? Főleg lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek? Főleg lányok! Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban aki nagyon tetszik, most 9-es. Már sokszor gondoltam arra h rá írok, de nem volt elég bátorságom, sajnos. Most is ráírnék, viszont nem tudom hogy ezután mi lenne, mivel nemsokára nyári szünet és eddig mindig hirtelen jöttek a dolgok (utazás, barátok stb). Kb. 50-80 km van közünk(pontosan nem tudom). Meghát ha ráírnék és találkoznunk kéne félnék a "kínos csendtől". Amúgy nagyon sokat szemezünk csak kicsit félénkebb vagyok.

Mit csináljak? Amúgy ha esetleg összejönnénk akkor valahogy azért megpróbálnám oldani a nyári szünetes dolgot.

Előre is köszönöm a válaszokat 17/F


2015. máj. 19. 16:20
 1/4 anonim válasza:
Nem, nem szabad írásba elmondani az érzéseket! Suli után, szólj neki, hogy beszélni szeretnél vele, és mondd el neki! Nincs semmi vesztenivalód :) nem szabad várni :)
2015. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mégha csak látásból ismerem?
2015. máj. 19. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj rá nyugodtan, és hidd el, én is sokszor félek a kínos csendtől, de beszélgetés közben minden megy magától, írásban sokkal többször fordul elő, hogy nem tudok mit írni. Mellesleg a csönd csak akkor kínos, ha te annak érzed (:

16L

2015. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Javítok szinte 50 km-re lakik, + - 2 km
2015. máj. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!