Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem tetszik, és teszek is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tetszik, és teszek is érte, hogy kialakuljon valami, de nem nagyon viszonozza. Sőt. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy tetszik az egyik osztálytársam, én még csak 14 vagyok, ő 15, beszélgetnék vele, suliba talán lehet is , de van mikor tök jó fej, van mikor el küld a halálba... Facebookon tegnap beszélgettünk egy kicsit, aztán egyszer csak nem láttamozta amit írtam és nem is írt vissza, ma küldtem neki valamit, amit látott de nem válaszolt...Mit kéne tennem? Felejtsem el?
2015. máj. 19. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fontosat nem írtál: te vagy a fiú, vagy a lány(?). De amúgy pedig tegyél rá magasról.
2015. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú. :)
2015. máj. 19. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell! látod hogy hangulat ember szokd meg így
2015. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mármint, nem kell elfelejteni?
2015. máj. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!