Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek manapság is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság is szoktak az emberek szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
Szerintetek szokás még, hogy a fiú szerelmet valljon a lánynak? Vagy csak megtörténik az első csók, járnak és ennek már magától értetődőnek kéne lennie? Sok ilyen problémáról hallottam már, hogy a lány bizonytalan a fiú érzéseivel kapcsolatban, mert nem mondta még ezt az egy szót neki: Szeretlek!

2015. máj. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,legalábbis én szoktam
2015. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen szoktak de egyből sose mond ki hogy szeretlek mert azzal lehet hogy össze zavarod vele a lányt
2015. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
L/14
2015. máj. 20. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, mostanában a tini kapcsolatok úgy néznek ki hogy:

- Járunk?

- Jah.


Aztán fogalmuk sincs mit éreznek egymás iránt.

Én úgy jöttem össze a barátommal, hogy már azelőtt azt mondta szeret mielőtt bármi történt volna, de úgy volt hogy külföldre mennek és hagytuk az egészet, bár eléggé szenvedtünk miatta. Utána kiderült hogy itthon marad, el tudod képzelni milyen boldogok voltunk, amikor ez kiderült akkor mondta megint hogy szeret és így történt az első csók. :)

16/L

2015. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Soha. Ha egy nőnek megmondod, hogy szereted, vagy kihasználja, vagy alapból tudja és fölösleges volt mondani.
2015. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!