Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem egy fiúnak, egyébként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak, egyébként ő is nekem csak nem tudja. Ma jöttem hazafelé és láttam a buszt amivel majd megyen haza, és kicsordult a könny a szememből. Ez miért volt?

Figyelt kérdés
-
2015. máj. 21. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Abból amit leírtál, azt a következtetést vonom le, hogy hiányzik neked a közelsége.

De egyébként mi az oka, hogy nem mondod el neki, hogy tetszik neked, ha egyszer már tudod hogy bejön neked, és neki is bejössz? Nem muszáj megvárni feltétlenül, hogy történjen valami, vagy ő kezdeményezzen. Persze tudom z a társadalmi elvárás, hogy mindig a pasi kezdeményezzen. De ez egy hatalmas baromság. A te életed, ha biztos vagy a dolgodban ne várj, mert lehet ő még bizonytalan abban, hogy tetszik-e neked és ezért nem közeledik.

2015. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Roadkill válasza:
Oooohhh ez cuki de nagyon.Belegondoltál milesz ha nem látod ezért csordult ki a könny a szemedből.
2015. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!