Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti is így vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is így vagytok vele, vagy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Esténként komolyan nem tudok elaludni, ha nem arra a bizonyos fiúra gondolok (aki nálam jelen esetben egy híresség, de volt már egy osztálytár is). Mindig kitalálok valami jó kis romantikus/cuki/izgi sztorit, é csak úgy tudok elaludni, ha erre gondolok. Aztán ha kifogyok a sztorikból, akkor addig nem tudok aludni, amíg eszembe nem jut egy új.

Arra lennék kíváncsi, hogy ti így vagytok ezzel, vagy csak én csinálom ezt? Barátnőim nem ilyenek...



2015. máj. 23. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
szia én is ilyen vagyok csak fiúba :) ezek szerint te is romantikus alkat vagy
2015. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is ilyesmi álmodozó vagyok, csak én többnyire szexuális töltetű sztorikat találok ki :D

20L

2015. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
57%
Hát, ha nem vagy csúnyácska, akkor beugrok melléd és kezdhetünk együtt egy sztorit.
2015. máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rám nem gondol senki.... ha mégis, legalább értesítsen róla....
2015. máj. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En iskolaba menet meg seta kozben szoktam abrandozmi a baratomrol meg rolam, milyen lesz az osszekoltozes az eskuvo stb :) mindig feldobodok tole :)

18/L

2015. máj. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen vagyok :-D
2015. máj. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel csak én srác vagyok, és ez a lány nálam Luanna Perez :)
2015. máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel..:)

De sajna a fiúnak fingja sincs erről mert egy évvel idősebb, másik suliba jár, és rég nem beszéltünk:/

14/L

2015. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most megnyugodtam, hogy nem vagyok vele egyedül. :D És hogy fiúk is sokták. o.O :D


#1: Amúgy pont nem. Vagy nem tudom, mostanában lettem ilyen érzelmes.


#2: Na jó, nagyrészt én is. :D


#3: Kösz, inkább kihagynám...


#7: Hát őt ismerem. :DD Tök furi, hogy fiúk is hallottak róla. :D Amúgy én meg Neymarról. :)


#8: Sajnálom. :/

2015. máj. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!