Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom elnyerni Egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elnyerni Egy lány tetszését?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik Egy lány aki 1 évvel fiatalabb, mint én. Lassan már egy éve ismerjük egymást. Most rájöttem h szeretem őt! Mit tegyek h tetszek neki én is? 15/F

2015. máj. 24. 23:00
 1/3 To7ka ***** válasza:

Pókeren!

Hívd el randizni! Vagy ha konkrétan tudod, hogy nem tetszel neki, akkor olyan meglepő apróságokkal, mint járj el edzeni, legyen egy izgalmas hobbid pl amitől nő az önbizalmad, jobb kiállásod lesz, javul a kisugárzásod, de nagyon valószínű, hogy a hívd el randizni rész már működni fog. Manapság nagyon értékelni tudják, ha valaki nem nyuszi. Mert nagyon sokan nyuszik. És még veszekednek is, hogy normális hogy nyuszik, és gyűlölik a nőket mert ők kegyetlenül nyuszik (a nyuszit a kategória miatt használtam a töketlen szó helyett. De töketlenek)...

2015. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. máj. 24. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányok nyuszik valójában, de ez így van rendjén. Nektek pasiknak kell egy kis önbizalom. Ha még nem jött meg, próbáld elkezdeni. Az első lépés a legnehezebb, de hidd el ha megteszed utána csak könnyebb lehet.
2015. máj. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!