Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek? Kitálaljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Kitálaljak neki és lesz ami lesz, vagy húzzam még és kiderül, hogy mit érzek valójában?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akiről megtudtam kb fél éve, hogy tetszek neki, és hogy sokat szenved miattam. Aztán ahogy telt az idő én is megszerettem egy kicsit, de ő ezt nem tudja. (Az a baj, hogy elég jó barátok vagyunk.) Nem akarok vele összejönni, csak a helyzeten akarok változtatni, mert így egyikünknek sem jó szerintem.

17/L


2015. máj. 26. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Adj neki egy esélyt pajti, nekem annyiból volt más a helyzetem egy 2 éves kapcsolatnál hogy nem volt az osztálytársam.

18/F

2015. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor vágj bele ha ténylegesen szereted. Mert később lehet csak mégroszabb lenne mert úgyérezné hogy csak játszottál vele :)
2015. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a gyerek szánalmas, hogy ha annyira szenved mért foglalkozik veled? Hogy tovább szenvedjen vagy reménykedik és szenved tovább? Én első szóra eltünök mintha sose ismertem volna az illetőt. Mazoisták.
2015. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!