Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki belém szeretett, de ő nekem nem szimpatikus. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rám írt egy lány (aki az egyik ismerősöm ismerőse), és mivel nem sejtettem, miért írt rám, visszaírtam és beszélgettünk. Majd később félreértés történt, mivel az egyik mondatomra azt hitte, hogy azt mondom neki, hogy tetszik nekem. Végül meg is beszéltük a helyzetet, de aztán még mindig írt rám, és szerelmet is vallott. Már meg is mondtam neki, hogy hagyjon most már, de még mindig írogat. Hogyan tudnám elérni, hogy abbahagyja ezt, ha már megmondtam neki, hogy nem tetszik, és nem akarok járni vele?

2015. máj. 27. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ha zavar tiltsd le
2015. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hat eleg erdekes hogy ezek utan is ir..:D:D Ha meg sokaig irogat akkor tiltsd le, ennyi. Akkor nem tud irni ;)
2015. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
koptasd le
2015. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy mondd meg neki szemtől szembe, hogy te tényleg nem szeretnél kapcsolatot vele, értse már meg. Ha úgy adódik, tiltsd le.
2015. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

használd ki

d u g d meg

2015. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már letiltottam, még az ismerőseim közül is kitöröltem, hogy vegye a lapot. A megdugás meg azért nem jöhet szóba, mert nem éppen csinos alkata van.
2015. máj. 27. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
használd ki legalább, ő is örülne neki
2015. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne írj neki vissza
2015. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül. Te már (ha jól értelmeztem) tisztáztad magad, megmondtad neki, hogy nem tetszel, nem kellesz... Ha ezek után ennyire hülye, akkor magára vessen. Láttamozd le, és kész :D
2015. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!