Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak akkor köszön rám,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor köszön rám, ha a haverjaival van? (FIUK! )

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik évfolyamtársamba, arra lakok merre ő, igy sokszor találkozunk. De csak akkor köszön ha haverokkal van. Miért?


Amugy nem félős, bármely tanárnak vissza szól,..., igazi rossz fiu.

Tudja hogy szerelmes vagyok belé.( mert rájött: a 4napos kiránduláson csak őt fényképeztem, piszkáltam, mindig közelében voltam.

Szoval ha egyedül van akkor nem köszön nekem(ilyenkor énsem köszönok neki) köszönnöm kéne?


2015. jún. 3. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L vagyok!
2015. jún. 3. 21:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 12-re tippeltem volna
2015. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marko polo ***** válasza:
Aha... ha köszönnél , nem ilyedne meg attól hogy köszönjön ... Probléma megoldva
2015. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Profi Tudós válasza:

1. ő is szerelmes

2. nem akar max. barit de mivel te többet, távolságot tart

+1. igen te is köszönhetnél és ha tud rólad mért nem beszélsz is vele mért csak piszkálod?

+bonúsz. : inkább 10 éves vagy

2015. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ajjaj, egy igazi rosszfiúval van dolgod! Azt ne mondd, hogy csengő után is kint marad a folyosón. Azt már én sem hinném el....
2015. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi, de csak fel akar vágni a haverjai elött....
2015. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!