Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ahoz hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ahoz hogy tetszek egy fiúnak? Vagyis hogy legyen köztünk több mint barátság?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, a fiú 14. és elég jóba vagyunk. az utóbbi 4 napban minden nap mikor kimegyek a suli kapuján utánam szalad, beszélgetni... és mikor miniszoknyában voltam felakarta húzogatni és beis nézett alá!! és álltam a járdán ő meg felettem állt 1 lépcsőfokkal és egymás mellett voltunk, közel nem messze. na és nézte a mellem!!!:D most is minden szünetben jön utánam hogy sétáljunk és nevetünk.. nem rég olyan közel mentem hozzá hogy a hasunk összeért!! és úgy súgtam neki valamit!:) ha rám néz akkor elneveti magát:) és a barátnőm szokta mondani hogy mindig engem néz:) reggel is megvárja hogy bemenjek a sulikapuba!
2015. jún. 7. 15:57
 1/1 anonim válasza:
Szerintem tetszessz neki. De lehet hogy egy eretlen fiu aki csak jatszadozni akar veled ( ha volt mar tobb baratnoje) szerintem ha tetszik mitathatnal fele valamilyen jelet.. amit nahy esellyel vesz..
2015. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!