Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csábítsak el egy srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsak el egy srácot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, ak tetszik.Eddig azt hittem én is tetszem neki, mert tök úgy viselkedett, de mostmár nem így gondolom.Vártam hogy kezdeményezzen nálam, de ez nem történt meg.Most mit tegyek?Hogy mondjam meg neki hogy tetszik, és hogy csábítsam el?
2015. jún. 8. 13:14
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és még soha nem beszélgettünk egymással csak annyit hogy hello...
2015. jún. 8. 13:16
 2/3 anonim válasza:

Én a helyedbe elmondanám neki ha nem vagy elég bátor(ami nem gond mert velem is pontosan ugyanígy volt) akkor meg is írhatod neki de az annyira nem jó mert ha a szemébe mondod látod hogy hogyan reagál és egy üzenetre nem is biztos hogy válaszol. Döntsd el hogy hogy szeretnéd és tedd meg. Nem tudom hogy miért mondják hogy a fiúnak kell megtenni az első lépést mert ők is lehetnek félénkek és lehet hogy nem biztosak az érzéseikben.

És ha elmondod neki és azt mondja hogy te nem tetszel neki akkor sincs minden veszve, mert ha ezt mind elmondod neki akkor valószínü hogy meg akar majd ismerni és ha megismer akkor beleszeret a karakteredbe és utána beléd. Tapasztalatból beszélek :) sok szerencsét és legyél bátor mert később nagyon megbánhatod hogy elhalasztottad a lehetőséget meg persze ő se marad örökké szingli. :)

2015. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez van velem. :)

Mi mondjuk telefonon már sokat beszéltünk,egészen március óta.

Nagyon tetszik nekem

Szerintem először is beszélgess vele,majd menjetek el valahova és közeledj felé,csinálj vele olyan dolgokat amivel jelzed neki hogy tetszik neked és majd kezdeményez..ha nem akkor egyszerűen mondd meg neki egy randi alkalmával

2015. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!