Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak barátként kedvel? (több lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 'ismertük' egymást régóta, de csak kb. egy / másfél éve lettünk jóba. És kb. fél éve rendszeresen beszélgetünk facebook-on, ha pedig nem vagyok fent, felhív telón.

Gyakran mondja, hogy milyen jó fej, milyen "jó csaj" vagyok. Télen állandóan hív, hogy menjek vele jégkorizni, máskor meg hogy görkorizzak, vagy bicajozzak vele, esetleg filmezzünk nála, vagy menjünk el moziba.

Mindig mosolyog rám, flörtöl velem, és sokszor keresi a társaságomat, mindig meghallgatja a gondjaim. Párszor már mondta, hogy szeret, és szeret velem lenni.

De barátnője van...(!) ._.


...ezért nem értem, hogy most akkor mi van?!



2015. jún. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a vége beb*szott.. :D
2015. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elsohoz tokeltes love sztory eeees baratno WTF!? :DD
2015. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet.

1.Szereti a a barátnőjét és csak egy barát vagy a számára.

VAGY

2.Féltékennyé akar tenni a barátnővel.

2015. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a mostani lánnyal való kapcsolata úgy érzi hanyatlóban van, és lehet te vagy a következő kiszemelt. Vagy... pont hogy téged akar féltékennyé tenni a barátnőjével... Mióta van barátnője?
2015. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fél éve
2015. jún. 30. 21:26
 6/7 anonim válasza:
Aztán lett valami?Kíváncsi vagyok és hátha tudnék segíteni..
2015. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy csak barátként szeret téged. a szavait/gesztusait nem biztos, hogy úgy kell értelmezni, mint te gondolod. attól, hogy valakinek barátnője van, még lehetnek mellette más lány barátok is fontosak számára.

persze az is simán lehet, hogy a barátnő nem olyan fontos neki és össze akar veled jönni - de ha a mostani barátnőjét így eldobná/megcsalná, akkor vajon te mennyire lennél neki fontos? szóval szerintem ilyesmibe ne menj bele. amíg neki barátnője van, addig csak barátok legyetek és ne is akarj/hagyj neki többet!

2015. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!