Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet észrevenni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni egy lányon hogy bejüvünk neki? Ilyen apróbb jelekre gondolok.

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 21:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Mindig mosolyog rad a szemedbe nez esetleg elpirul peldaul

De ez olyan hogy attol hogy ezt csinalja nem biztos hogy bejossz neki

Es attol hogy bejossz neki meg nem feltetlen igy viselkedik

2015. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ha nem jövök be neki akkor minek mosolyog meg pirul el?
2015. jún. 11. 21:51
 3/13 anonim válasza:
100%
Hát például szerintem ha meglát téged mindig mosolyog vagy rádír és próbál veled beszélgetni,mindig érdeklődik utánad vagy hogyha megmondja hogy örül hogy lát vagy éppen szomorú mert nem vagy ott és ezt megírja...legalábbis én így szoktam próbálkozni de hát sajna ezt nem nagyon szokták észre venni:D
2015. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy még beszélőviszonyban sem vagyunk csak a suliban látjuk egymást nap mint nap
2015. jún. 11. 21:58
 5/13 anonim válasza:
100%
Akkor az is meglehet hogy csak annyit veszel észre hogy néz téged. Vagy csináld fordítva: nézd te őt és hogyha tényleg tetszel neki akkor ez egy visszajelzés lesz számára és talán majd beszélni is fogok:)
2015. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
*fogtok
2015. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Lehet, hogy direkt úgy csinál, mintha bejönnél neki, hogy szívasson, és az is lehet, hogy direkt titkolja, hogy bejössz neki.
2015. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy szivatasbol csinálna mivel 2 evvel idősebb vagyok nála es 3 osztállyal fölötte jarok
2015. jún. 13. 13:27
 9/13 1DBogi válasza:
100%
Ha lát téged mosolyog, sokszor téged néz és ha ránézel elkapja a fejét. Ha elmész mellette lehajtja a fejét, hogy ne jöjjön zavarba nagyon feltűnően. Sokszor elpirul ha veled beszél. Öszze-vissza beszél ha veled besszél. Beharapja az ajkát a veled kapcsolatos dolgoknál (bármikor). Kitágul a pupillája ha a szemedbe néz. Nevet a vicceiden::)
2015. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tippeket, de ezeknek a felet meg nem volt alkalmam megfigyelni mivel nem is beszeltunk
2015. jún. 13. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!