Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csók. Hogyan kell? Milyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók. Hogyan kell? Milyen? Mikor? Miért?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék csókolózni.Nem azért mert attól menő leszek vagy ilyesmi.

Azért mert van egy fiú akibe szerelmes vagyok.Ő is szerelmes belém.Ezt mindketten tudjuk.

Nem járunk,még nem is nagyon beszéltünk a járás témáról.


1.kérdésem: Hogy ha a lány csókolja meg először a fiút,akkor hogyan kezdje el?Hogyan "húzza" magához a fiút?Hol legyen a keze?(arc,haj,nyak?!)


2.kérdésem: Ha a lány megcsókolja a fiút,de a fiú "elutasítja",eltolja magától akkor a lány mit tegyen?Menjen el?Kérdezze meg hogy miért csinálta ezt?Kérjen elnézést?Vagy mit?


3.kérdés: Milyen érzés csókolózni?Ti mire gondoltok közben?


4.kérdés:Hogyan kell csókolózni?

Tudom hogy az úgy jön,és majd ott rájövök,de mégis hogyan kell?Hogyan ér össze a szánk?Meddig tartsam ott?


5.kérdés:Hány évesen "lehet" csókolózni?Mármint mikortól van értelme?Mikor jelent valamit az embereknek?

Úgy értem hogy ha két 7 éves "megcsókolja" egymást,az akkor nem jelent semmit,pedig ugyanúgy csinálják mint a "nagyok".


6.kérdés: Mit jelent a csók?Akkor ha szerelemből csókoljuk meg a másikat?



Elég sok kérdést tettem fel,tudom.De ezekre nagyon kíváncsi vagyok,és szeretnék tanácsokat kapni.

Nem kell minden kérdésre egy embernek válaszolnia(persze ha mindenre tudsz,akkor kérlek írd meg).



Előre is köszönöm az értelmes válaszokat:)



2015. jún. 16. 14:02
 1/2 anonim válasza:
100%

Hát ha a lány akarja kezdeményezni a csókot szerintem a kezed a nyakánál legyen és lassan közeledj hozzá ha ő is akarja akkor úgy is a fiú fogja elkezdeni, ha meg még is a lány kezdi akkor adj csak egy puszit a szájára ha akarja folytatni úgy is folytatni fogja.


Ha a fiú elutasít akkor csak mondd hogy bocsi azt hittem te is akarod,de semmiképpen se menj el egyből mert a ciki.


Hát hogy milyen érzés :DD nem azért hogy rosszat mondjak vagy ilyesmi de az én rendes első csókom undorítónak éreztem és iszonyat nyálasnak :DD de az csak a legelső volt, utána már nagyon jó volt. az első közben arra a gondoltam hogy ez komoly, ez ilyen érzés fúj..de a többinél nem gondoltam semmire, olyan volt mintha kikapcsolt volna az agyam.


a hogyan kell részre őszintén nem tudok válaszolni :D már pár csókon túl vagyok de esküszöm ennek nincs elmagyarázható módszere és tudom hogy mindenki ezt mondja de tényleg jönni fog magától. :))


az hogy mikortól lehet és mit jelent a ténylegesen szerelemből adott csók..hát őszintén sajnos nekem egyik csókom sem szerelemből volt ami egy kicsit szomorú, de így is jelentettek nekem valamit szóval nem bánom. Azt hogy mikor jelent valamit és hogy mikor érdemes azt csak te érzed ha te úgy érzed ezzel a sráccal érdemes lenne mert kedveled vágj bele, az se baj ha nem tökéletes minden mert nem egy mesében vagyunk :DD


bocs a hosszú bla bla bláért remélem azert segítettem egy kicsit :))

2015. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!!! :)
2015. jún. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!