Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rendesnek tart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendesnek tart vagy mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok.A múltkor elmentem a lányhoz (szombaton) megkínált pálinkával(A szülei is ott voltak.)mert koncertre mentünk és 4-en voltunk nála de én érkeztem oda elsőnek,a többiek meg késtek 10-15 percet.Addig vele meg a családjával elbeszégettünk.Tegnap meg mentünk fagyizni és most csak 3-an mentünk.A találkozó helyről késett az egyik,addig egy 15-20 percet beszélgettünk.Miutá már oda került a sor hogy ott voltunk a boltban és mielőtt fizethette volna a fagyiját én fizettem,visszaakarta adni de visszautasítottam.És én meg Fb-n írtam neki ,hogy veheti úgy ha akarja,hogy a pálinka ki van fizetve.

2015. jún. 16. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Alkoholistának néz
2015. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő ajánlotta fel a pálinkát,mert úgy volt,hogy máshol találkozunk,de azt mondta ha akarunk inni akkor menjünk el hozzá.
2015. jún. 16. 17:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,az lemaradt,hogy amikor jöttünk a koncertről visszafele,akkor úgy voltam részeg,hogy jó kedvem volt (Akkor éreztem az életemben a legjobban magam,és nem ez volt az első amikor berúgtam.)és azt mondta kapaszkodjak belé pedig tudtam menni magamtól is.És tegnap meg nem is ittam semmit és amikor vissza jöttünk csak úgy belékapaszkodtam,de nem tiltakozott.
2015. jún. 16. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát.. barátom nem tudjuk mit gondol rólad, nem látunk a fejébe több kilóméterekröl :)
2015. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy mi lehet a véleménye?Lányok,nektek így mi a véleményetek rólam?
2015. jún. 16. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég baj hogy már 15 évesen részegeskedsz, alkoholizálsz... Ráadásul nem is először voltál részeg, szívből gratulálok. Hová jutott a világ?


Mondjuk én fiú vagyok, de biztos nem keresném a társaságod, ez alapján igazi swag yolo-nak tűnsz, akiket nagyon nem bírok...

2015. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!